با کندیس آشنا شوید

About Kandys

Image


تولید پوشاک آقایان در سال 1354 با نام تجاری کندیس شروع بکار نمود و تابحال با پشتکار و تخصص ، محصولی فاخر را به مشتریان خود با رویکرد محصول باکیفیت ایرانی ، عرضه نموده است .

واحد تولید کندیس با استفاده از تمامی امکانات و ماشین آلات تخصصی پیشرفته و همچنین دانش استاد کاران مجرب و همچنین طراحان ماهر و پیروی از مد های بروز و زیبا ، محصولی مناسب را برای مردان ایران زمین را با دقت و ظرافت "تک دوزی" که حاصل نظارت بسیار دقیق بر فرایند های تولید ( انتخاب پارچه و مواد اولیه ، برش و تولید ) میباشد ، تولید مینماید.

با مهندسی دقیق تولید و بازرگانی توانسته ایم محصولی بسیار با کیفیت و همتای برندهای جهانی و دارای قیمتی مناسب و رقابتی برای شما آماده کنیم .

پس از ارائه محصول به مشتریان ، واحد پشتیبانی کندیس با افتخار آماده خدمات مختلف برای تمامی تولیدات خواهد بود و رضایت شما را حاصل خواهد کرد .

محصولات کندیس شامل کت و شلوار، پالتو، کت تک ، شلوار کتان ، پیراهن و اکسسوری میباشد که میتوانید از فروشگاه های ما در سراسر ایران ، فروشگاه اینترنتی کندیس (WWW.KANDYS.IR) و یا اپلیکسشن کندیس براحتی خرید نمایید.

 
" هدف نهایی کندیس تولید پوشاکی لوکس و با کیفیت است "

تاریخچه باستانی کندیس

Image

پوشش ویژه مردم تمدن پارسیان ، حاصل هوش و خلاقیت آنان بوده که تعامل با همسایگان و ساکنان بومی و ملل دیگر را به نحو احسن نشان میدهد . از این رو با الهام از پوشش های سایر ملل زمان خود ، بهترین پوشش ها و البسه را با حفظ یکپارچگی و نماد های پارسی و حفظ شان ملی در میان قوم خود تعمیم میداده اند ؛ از آن جمله تن پوش سواری را از قوم ماد و تن پوش رسمی را از ایلامیان (با تغییراتی هوشمندانه که در آن دادنده اند ) که بصورت چین های منظمی که در آستین ها و دامن آن ایجاد کردند به عنوان تن پوش قومی خود با نام کندیس به جهانیان عرضه نمودند زیرا پادشاهان پارسی اعتقاد داشت که برای تحبیب و دوستی اقوام تابع از خصوصیات خوب آنها باید استفاده کرد .

Image

پیراهن اصلی  کندیس
ساده ترین و ابتدایی ترین فرم لباس رسمی پارسیان در بدو ورود همان لباس ماد ها بود که پارس ها بلند آن را بر تن می کردند.
پس از رسیدن پارس ها به فرمانروایی در این لباس ساده دگرگونی هایی روی می دهد کوروش پس از رسیدن به قدرت در اندیشه دگرگون کردن تن پوش پارسیان می افتد تا بتواند چالاکی لازم را برای سوار شدن بر اسب و یا به هنگام نبرد داشته باشد از این رو ابتدا با دو تکه کردن لباس پارس ها که شامل دامن و جلیقه بود و سپس با رواج دادن تن پوش ماد ها ( پیراهن  و شلوار) در میان پارسیان به تن پوش پارسی جنبه تشریفاتی داد از آن به بعد این رداها یا کندیس ها را طبقات بالای اجتماع با رنگ ارغوانی و با تزئینات طلایی و نقره ای و طبقات پایین اجتماع با رنگ سرخ و نارنجی نقش دار مورد استفاده قرار می دادند .

شنل کندیس
پارسیان بر روی کندیس های خود هنگام سرما نیم تنه ای شنل مانند پشمی می پوشیدند که برخلاف شنل های جلو باز و آستین دار و بلند ماد ها ، این شنل تنها قسمتی از جلو آن بسته بود و آستین ها ، آزاد تا مچ دستها را می پوشانید.
Image

جستجو